Strausu fe­­rma Nornieki
Par mums

Mūsu saimniecība ir dibināta 2005 gadā, bet pirmās strausu ģimenes Norniekos sāka dzīvot 2011.gadā. Kāpēc strausi? Jo mums patīk izaicinājumi. Mums patīk darīt lietas, kas sagādā prieku, kas dod gandarījumu, un ar ko varam lepoties. Uzņēmība, entuziasms un savas vietas piederība liek mums doties uz priekšu un neapstāties. Šobrīd esam lielākā strausu ferma Latvijā, kura specializējas uz gaļas ražošanu un piegādi.  Pamatnodarbošanās ir gaļas strausu un kazu audzēšana un pārstrāde. 

Ļoti liela mūsu enerģija tiek veltīta viesu uzņemšanai. Esam gatavi gan parādīt un izstāstīt mūsu saimniecības stāstu, varam arī pabarot, kā arī iedot nodarbi- radošajās darbnīcās uzmeistarot kādu paliekošu lietu ar strausu spalvām.

Mēs esam atvērti- labām domā, labiem cilvēkiem un labām emocijām !  

Mūsu saimniecības labumi


VESELĪGI

Mūsu produkti ir ražoti bez kaitīgām piedevām, izmantojot tikai cilvēkam un dabai draudzīgas vielas.
Vēlamies piedāvāt veselīgu produkciju! 


DABĪGI

Mūsu saimniecība atrodas skaistā vietā. Gribam, lai viss, kas tajā aug, kas tajā notiek un tiek darīts- notiek mīlot un saudzējot dabu. 
Skatāmies uz procesiem igtspējīgi.  


DRAUDZĪGI

Mēs mīlam savu vietu un to, ko darām.
Tieši tāpēc aicinām Jūs ciemos pie sevis- apsktatīt, iepazīt, nobaudīt un iemīlēt.
Reizēm nevajag daudz- ieelpot tīra gaisa malku un iebrist zaļā zālē...


RADOŠI

Esam priecīgi par cilvēkiem, ar kuriem kopā radošajās darbnīcās varam veidot skaistas lietas no strausu spalvām un strausu olu čaumalām. Fantāzijas lidojumam nav gala.
Ja Jums ir idejas- atliek tikai realizēt!   


GARŠĪGI

Produkcija, ko ražojam un piedāvājam Jums ir augstvērtīga un gatavota, izceļot produkta dabīgās un īstās garšas. Strausa gaļu labākie pavāri dēvē par nākotnes gaļu-
Jums atliek tikai baudīt!


IEDVESMOJOŠI

Mūsu pieredze ir pietiekama, lai nodotu to citiem-  labprāt dalāmies ar saviem stāstiem. Esam gandarīti, ja varam kādu iedvesmot rīkoties līdzīgi. 
Jums un mums izdosies!